قوانین استفاده از اکانت

۱- اکثر فایل های موسیقی دارای نسخه های مختلف زمانی هستند. به عنوان مثال یک آهنگ ممکن است دارای نسخه ۱۵ ثانیه – ۳۰ ثانیه و ۱ دقیقه باشد. به همین دلیل تمامی فایل های سایت با پسوند RAR فشرده شده و برای دانلود قرار گرفته اند. لطفا قبل از خرید اشتراک از نصب برنامه WinRAR نسخه ۶ به بالا بر روی کامپیوتر یا گوشی هوشمند خود مطمئن شوید.

۲- در خرید اشتراک تک فایل دقت نمایید که با خرید این نوع اشتراک تنها قادر به دانلود یک موزیک خواهید بود و بعد از اتمام دانلود اشتراک شما به پایان می رسد.

۳- از اکانت نقره ای می توانید به طور همزمان روی دو مرورگر استفاده کنید. چنانچه اکانت را برای مصرف شرکتی یا سازمانی تهیه می نمایید می توانید از اکانت طلایی استفاده کنید. با اکانت طلایی می توانید به طور همزمان با ۱۰ مرورگر به سایت متصل شوید.

۴- موزیک های قرار داده شده در سایت قابل استفاده در شبکه های اجتماعی نیستند. می توانید موزیک مورد نظر خود را با یک موزیک آمبیانس ملایم میکس کنید (به طوری که موزیک دوم شنیده نشود). به این صورت waveform موزیک تغییر شکل پیدا می کند و قابل شناسایی توسط ربات های کپی رایت نیست. (در نظر داشته باشید با پیشرفت هوش مصنوعی به مرور ممکن است این ترفند هم شناسایی شود)

۵- امکان دانلود از طریق سرور یا وی پی ان برای کاربران میسر نیست و سایت های دانلودی که از محتوا استوک موزیک کپی برداری کنند، قطعا تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.